Oferta:Sprzedaż
Rodzaj:Mieszkanie
Ilość pokoi:3
Powierzchnia: 75,40 m2
Piętro: 2/3
Typ budynku:Dom wielorodzinny
Cena: 880 000 PLN
Cena za m2: 11 671 PLN / m2
Prowizja: Pośrednictwo opłaca sprzedający
- kupujący bez prowizji.
Stan: dobry
Rok budowy: 2003
Liczba poziomów mieszkania: 2-poziomowe
Ogrzewanie: Gazowe
Ciepła woda:sieciowa
Typ kuchni: Połączona z salonem
Liczba łazienek: 2
Odrębne WC: 1
Zabezpieczenia: drzwi antywłamaniowe, domofon
Dodatkowo: Taras, Piwnica, Garaż
Certyfikat energetyczny:w przygotowaniu
Termin wydaniaWolne

Wystawa okien na trzy strony świata: wschód – zachód – południe, rozplanowanie pomieszczeń jak w domu jednorodzinnym nadaje mieszkaniu niepowtarzalny charakter. Powierzchnia mieszkania w akcie notarialnym wyliczona zgodnie z normami budowlanymi, z pominięciem skosów na drugiej kondygnacji. Część powierzchni pod skosami niewliczona do metrażu, fizycznie daje znacznie większą przestrzeń użytkową.

Licząc oba poziomy po powierzchni podłogi otrzymamy 100 m.kw.

I poziom: hol otwarty na pokój dzienny, połączony z kuchnią ( łącznie ok. 36 m.kw.), łazienka z prysznicem, 1 pokój. Z pokoju dziennego wyjście na taras (ok. 22 m.kw.), oraz balkon.

II poziom: hol, duży pokój z wyjściem na balkon, garderoba, oraz łazienka z wanną. W razie potrzeby posiadania dwóch pokoi, pokój na tym poziomie jest łatwo podzielny na dwa mniejsze, a układ ścian w razie innych oczekiwań np. jeszcze większej przestrzeni pozwala również na znaczne powiększenie łazienki o garderobę i część holu.

Wykończenia pierwsze od wybudowania budynku, w pokoju dziennym podłoga naturale drewno, w pozostałych pokojach wykładziny dywanowe, drzwi wejściowe Dierre, wewnętrzne drewniane, okna PCV Schüco, dachowe Velux, mieszkanie mało używane.

Garaż i piwnica płatne dodatkowo 70.000 PLN – zakup obligatoryjny łącznie z mieszkaniem, cena łącznie 950.000 PLN (rozbicie ceny zastosowane z uwagi na przelicznik porównawczy ceny 1 m.kw. samego lokalu mieszkalnego). Cena do negocjacji.

Garaż posiada przejście na klatkę schodową, podjazd przed garażem przypisany notarialnie do garażu, pozwala na swobodne parkowanie auta przed garażem.

Budynek 5-lokalowy, na skraju osiedla przy lesie. Mała wspólnota z niskimi kosztami utrzymania, mieszkanie indywidualnie opomiarowane, c.o. i c.w. – lokalne, kotłownia gazowa w budynku. Budynek ogrodzony, furtka z domofonem, ładnie zagospodarowana przestrzeń przed domem, dużo zieleni, ławeczka.

LOKALIZACJA: Karwiny południowo – zachodnia dzielnica Gdyni, pomiędzy Małym a Wielkim Kackiem, wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. 8 km do centrum Gdyni i 8 km do Sopotu, blisko stacji PKM Gdynia Karwiny. Osiedle z pełną infrastrukturą, publiczną.

Pośrednik
Robert Krynicki

+48 601 646 823

    Wpisz kod: captcha