Firma

z nieruchomościami od 1996 roku

_

Misja firmy

Niekonwencjonalne podejście do rynku nieruchomości, z otwartością na nowoczesność i wdrażanie coraz lepszych rozwiązań, przyjęliśmy jako fundament firmy, na którym budujemy i udoskonalmy własny styl, aby wyprzedać konkurencję i wyznaczać nowe standardy na rynku, a klientom oferować najwyższą użyteczność i wartość usług.

1996 r.

Marka Krynicki Nieruchomości powstała 1 sierpnia 1996 r. w Słupsku, jako firma pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, założona przez Roberta Krynickiego pod pełną nazwą Krynicki Agencja Nieruchomości – Robert Krynicki.

2005 r.

Rozpoczęliśmy pośrednictwo w modelu skandynawskim, opartym na idei otwartości w sprzedaży, bez ukrywania położenia nieruchomości, z umawianiem wizytacji bezpośrednio na adres, bez formalności i bez dodatkowej prowizji od kupujących.

2012 r.

Rozszerzyliśmy działalność firmy Krynicki Nieruchomości poza rynek regionu słupskiego o rynek trójmiejski. 1 sierpnia 2012 r. powstał oddział firmy w Gdańsku, zajmujący się nieruchomościami mieszkalnymi o podwyższonym standardzie i premium.

2014 r.

1 sierpnia 2014 r. powstał nowy dział firmy Krynicki Nieruchomości pod nazwą Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego, który obecnie stanowi podstawę działalności firmy, zarówno w Słupsku jak i na rynku trójmiejskim.

Cel

Nasze usługi realizujemy w oparciu o misję którą przyjęliśmy dla istnienia firmy. Codziennie wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, kompetencje i dobre praktyki, z dbałością o transparentność i etykę pracy, aby stale zapewniać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.